0212 945 06 06
Online Katalog

Zirvede Yerinizi Alın!

Ön talep formunu doldurun,
sizi arayarak satış ofisimize davet edelim.

Zerka Yapı, Nihal İnşaat, Kaymakçı İnşaat ve Gürdoğan İnşaat ortak girişimi ile hayata geçirilen Aris Grand Tower projesi, gerek mimarisi, gerekse sahip olduğu sayısız ayrıcalığı ile benzersiz bir proje olarak yükseliyor. Yılların verdiği tecrübe ile modern inşaat teknikleri kullanarak, mimari açıdan estetik, sağlam ve güvenli, iddialı daireler, rezidanslar ve iş merkezleri sunmak amacı ile geliştirilen proje, sizleri hayata zirveden başlamaya çağırıyor.

6500 m2 alan içerisinde toplam 310 adet konut alanı, 18 adet ise ticari alandan oluşan Aris Grand Tower, hayatı zirveden başlatıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan 42 katlı Aris Grand Tower projesi, eşsiz konumu ile de farkını ortaya koyuyor. Metrobüs ve E-5’e sadece 1100 metre uzaklıkta olan Aris Grand Tower, Tem otoyoluna ise sadece 10 dakikalık uzakta yer alıyor.

Aris Grand Tower’da her şey eksiksizce sizi bekliyor.

Çünkü zirvede yaşam o kadar kusursuz oluyor ki, sizlere sadece bu ayrıcalığı yaşamak kalıyor.

Aris Grand Tower’da yer alan spor salonu ile spor keyfini doruklarda yaşayacağınız benzersiz bir hayat, sizleri bekliyor.

Aris Grand Tower içerisinde yer alan restoranları ile lezzet dolu bir yaşamın da ev sahibi oluyor. Hayattan tat almasını bilenler için, yükseklerde lezzet dolu bir yolculuk başlıyor.

Dillerden düşmeyecek Aris Grand Tower hayatı, benzersiz lezzet alternatifleri ile de farkını ortaya koyuyor.

Aris Grand Tower’da sizleri bekleyen spa, sauna ve Türk hamamı alternatifleri ile hayatının tüm stresi bir anda unutuluyor.

Çünkü vücudunuz sadece huzuru ve Aris Grand Tower ayrıcalığını hissediyor. Zirveye yakışan bir hayat Aris Grand Tower’da siz değerli sahiplerini bekliyor.